Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE VIDEOPRINTER ECOGRAF MITSUBISHI K 61 B - K61B / Top Quality ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40566065
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 07:52
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.450 RON
din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro