Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator 12V 12Ah VRLA, nJoy PW12123B, conector T2 (F2), dimensiuni 151mm x 98mm x 94mm

Număr anunț
DA22837694
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,92 RON
Valoare atribuită
189,92 RON
Data publicării
16.04.2019 08:20
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,92 RON

din 189,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.