Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan demolator hexagon 28" 2000W 62J Bosch GSH 27 VC + Spitz 400mm + Dalta 400mm

Număr anunț
DA22836925
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
EVOSTORE SRL (CUI RO19123284)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.823 RON
Valoare atribuită
6.823 RON
Data publicării
15.04.2019 16:33
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.823 RON

din 6.823 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.