Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem desktop Dell Vostro 3670 MT, Procesor Intel Core i7-8700 3.2GHz Coffee Lake, 8GB DDR4, 1TB HD

Număr anunț
DA22845483
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.983,98 RON
Valoare atribuită
2.983,98 RON
Data publicării
16.04.2019 13:35
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.983,98 RON

din 2.983,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.