Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cartuse conform anuntului ADV1069692
- Număr anunț
- DA22844692
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- CONCRET CONSULT SRL (CUI RO14319027)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.943,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.943,70 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 13:03
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.943,70 RON
din 2.943,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro