Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPIATOR CANON IMAGERUNNER 2530I

Număr anunț
DA22840117
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
Furnizor / câștigător
INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.915,95 RON
Valoare atribuită
9.915,95 RON
Data publicării
16.04.2019 10:13
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.915,95 RON

din 9.915,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.