Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitati de hard disk

Număr anunț
DA22840725
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA SOCIALA COMANESTI (CUI 16115864)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,02 RON
Valoare atribuită
342,02 RON
Data publicării
16.04.2019 10:35
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,02 RON

din 342,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.