Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) intern 1 TB (1TB) Western Digital Blue 3.5", SATA 3 (WD10EZEX)

Număr anunț
DA22840370
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996 RON
Valoare atribuită
996 RON
Data publicării
16.04.2019 10:22
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996 RON

din 996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.