Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta conform ADV1070510 (Cartuse Xerox)
- Număr anunț
- DA22840108
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.098,60 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 10:12
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.098,60 RON
din 2.098,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro