Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu date monitor prelungitor VGA 15T - 15M, ECRANAT, 1,8m, GEMBIRD
- Număr anunț
- DA22837727
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,90 RON
- Valoare atribuită
- 184,90 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 08:24
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,90 RON
din 184,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro