Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY-XEROX CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA22835672
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.669,50 RON
Valoare atribuită
1.669,50 RON
Data publicării
15.04.2019 15:00
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.669,50 RON

din 1.669,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.