Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimantă tip Brother HL-L2372DN, A4, duplex automat, monocrom, cod HLL2372DNYJ1, garanție 24 luni

Număr anunț
DA22835292
Autoritate contractantă
U.M. 02592 (CUI 12542579)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551,13 RON
Valoare atribuită
551,13 RON
Data publicării
15.04.2019 14:44
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

551,13 RON

din 551,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.