Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem PC Desktop procesor i5-7500, 8GB RAM DDR4, SSD 250GB, DVD-RW, Windows 10 Pro

Număr anunț
DA22824934
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,90 RON
Valoare finală
2.098,90 RON
Data publicării
12.04.2019 16:10
Data finalizării
16.04.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.