Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cuplaje rapide pentru aer comprimat
- Număr anunț
- DA22836378
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- ING TRUST SRL (CUI RO10742775)
- Cod CPV
- 44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,40 RON
- Valoare atribuită
- 491,40 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 15:38
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
491,40 RON
din 491,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro