Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU ULEI MOTOR DOOSAN L126TIH,FILTRU COMBUSTIBIL MOTOR DOOSAN L126TIH,FILTRU AER MOTOR DOOSAN L12

Număr anunț
DA22827404
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI RO22721199)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.270 RON
Valoare atribuită
9.270 RON
Data publicării
15.04.2019 09:53
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.270 RON

din 9.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.