Atribuită
Anunț de participare
Furnizare PRODUSE LACTATE
- Număr anunț
- SCN1042388
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.644,41 RON
- Valoare atribuită
- 62.111,65 RON
- Data publicării
- 25.04.2019 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1016848
- Termen limită
- 10.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046894
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lactate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046894.pdf
- Formulare lactate.pdf.p7s
- Model contract lactate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARTEGO SA CUI RO 2157428
Valoare atribuită
62.111,65 RON
din 48.644,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro