Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de televiziune prin cablu

Număr anunț
DA22840050
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU RESTITUIREA PROPRIETATILOR (CUI 22464311)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,08 RON
Valoare atribuită
484,08 RON
Data publicării
16.04.2019 10:10
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,08 RON

din 484,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.