Ofertă acceptată Cumpărare directă

felicitari Paste +papetarie

Număr anunț
DA22837774
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
PUBLICITAR COM S.R.L. (CUI RO17168883)
Cod CPV
22320000-9 · Felicitari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246,40 RON
Valoare atribuită
246,40 RON
Data publicării
16.04.2019 08:28
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246,40 RON

din 246,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.