Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Servicii de prezentare, prelucrare şi expediere a actelor de procedură, precum şi servicii interne şi internaţionale din sfera serviciului poştal universal şi servicii de coletărie pentru Tribunalul Bucureşti şi Judecătoriile arondate acestuia.
- Număr anunț
- CN1010878
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.292.579 RON
- Valoare atribuită
- 17.630.628,85 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1020166
- Termen limită
- 28.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 081-193627
- Documentație de atribuire
- DF1046350
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini serv post aprilie 2019.pdf.p7m
- Contracte serv post aprilie 2019.pdf.p7m
- FisaDate_DF1046350.pdf
- Formulare serv postale aprilie 2019.pdf.p7m
- instructiuni ofertanti serv post aprilie 2019.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
17.630.628,85 RON
din 19.292.579 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 1.661.950,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.