Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid sulfuric , 95%, reagent grade,

Număr anunț
DA22844422
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,95 RON
Valoare atribuită
118,95 RON
Data publicării
16.04.2019 12:53
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,95 RON

din 118,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.