Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA22829441
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.249,62 RON
Valoare atribuită
10.249,62 RON
Data publicării
15.04.2019 11:06
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.249,62 RON

din 10.249,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.