Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHLORINE TEST 0.010 - 6.00 MG/L

Număr anunț
DA22808899
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.644 RON
Valoare atribuită
1.644 RON
Data publicării
11.04.2019 10:50
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.644 RON

din 1.644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.