Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii inscriptionare textile
- Număr anunț
- DA22844231
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB (CUI 29361283)
- Furnizor / câștigător
- OPTIMUS PLUS SRL (CUI RO4583187)
- Cod CPV
- 79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.025,80 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:45
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.025,80 RON
din 3.025,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro