Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA

Număr anunț
DA22843896
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.007,36 RON
Valoare atribuită
2.007,36 RON
Data publicării
16.04.2019 12:32
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.007,36 RON

din 2.007,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.