Ofertă acceptată Cumpărare directă

125MD Pensula magnetica Megawand

Număr anunț
DA22838416
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI RO33000350)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,28 RON
Valoare atribuită
222,28 RON
Data publicării
16.04.2019 09:06
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,28 RON

din 222,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.