Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala imobil teren CF 70102 Noslac nr topo 2001
- Număr anunț
- DA22821328
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- FLESER AUREL EXPERT (CUI 27746364)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 12:01
- Data finalizării
- 16.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.