Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIBBON BROTHER PC72RF

Număr anunț
DA22836344
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI HUNEDOARA (CUI 4374369)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
39561110-6 · Panglici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,44 RON
Valoare atribuită
113,44 RON
Data publicării
15.04.2019 15:36
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,44 RON

din 113,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.