Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
birou cu sertare
- Număr anunț
- DA22826230
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
- Furnizor / câștigător
- ANDU PROD MOB DESIGN SRL (CUI 18649885)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,15 RON
- Valoare atribuită
- 378,15 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 08:59
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,15 RON
din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro