Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAT. SB-10 BUC EXTRACTABILA
- Număr anunț
- DA22839142
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- INSTALATII TRUST SA (CUI RO1104689)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,50 RON
- Valoare atribuită
- 139,50 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 09:37
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,50 RON
din 139,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro