Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK 8 PORTURI GIGABIT 10/100/1000 TL-SG1008D

Număr anunț
DA22840729
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,90 RON
Valoare atribuită
789,90 RON
Data publicării
16.04.2019 10:35
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,90 RON

din 789,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.