Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale intretinere si reparatii curente

Număr anunț
DA22836992
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DINGENI (CUI 23009793)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,22 RON
Valoare atribuită
946,22 RON
Data publicării
15.04.2019 16:46
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,22 RON

din 946,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.