Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare linie electrica aeriana

Număr anunț
DA22844684
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
ENEV AVRIG SRL (CUI RO27077049)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.499,72 RON
Valoare atribuită
11.499,72 RON
Data publicării
16.04.2019 13:03
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.499,72 RON

din 11.499,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.