Ofertă refuzată Cumpărare directă

Schimb RO-DW cu filtre TWIST (2 x PPT, ACT, PCT)

Număr anunț
DA22809667
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Furnizor / câștigător
NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,84 RON
Valoare finală
621,84 RON
Data publicării
11.04.2019 11:19
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.