Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta Antivirus BitDefender Gravity Zone sau echivalent -15 useri -12 luni

Număr anunț
DA22837152
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE (CUI RO10882752)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146 RON
Valoare atribuită
1.146 RON
Data publicării
15.04.2019 19:00
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146 RON

din 1.146 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.