Ofertă acceptată Cumpărare directă

NAS Synology DS119j

Număr anunț
DA22831338
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
15.04.2019 12:12
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.