Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Dacia Duster

Număr anunț
DA22836681
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI RO29300928)
Cod CPV
50112110-7 · Servicii de reparare a caroseriilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.444,49 RON
Valoare atribuită
20.444,49 RON
Data publicării
15.04.2019 16:01
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.444,49 RON

din 20.444,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.