Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de secretariat telefonic si registratura

Număr anunț
DA22840257
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud (CUI 11320078)
Furnizor / câștigător
SZABO A. ROZALIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 37749961)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.200 RON
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
16.04.2019 10:17
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON

din 27.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.