Ofertă acceptată Cumpărare directă

Securitate si sanatate in munca;Situatii de urgenta(aparare impotriva incendiilor;protectie civila)

Număr anunț
DA22835814
Autoritate contractantă
COLEGIUL ROMANO CATOLIC SF.IOSIF (CUI 16119963)
Furnizor / câștigător
ANDREESCU GH.ION PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI RO26515515)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.04.2019 15:07
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.