Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII VERIFICARE TEHNICA A PROIECTARII IMBUNATARIREA INFRASTRUCTURII DE APA SI APA UZATA MEZIAD
- Număr anunț
- DA22844314
- Autoritate contractantă
- COMUNA REMETEA (PRIMARIA COMUNEI REMETEA BIHOR) (CUI 4577223)
- Furnizor / câștigător
- BEKART SRL (CUI 26170467)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.950 RON
- Valoare finală
- 8.000 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:49
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.