Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații mal la pârâul Valea Tisei din sat Hută, com. Chiuiesti, jud. Cluj

Număr anunț
DA40753448
Autoritate contractantă
COMUNA CHIUIESTI (PRIMARIA COMUNEI CHIUIESTI) (CUI 4486230)
Furnizor / câștigător
URISOREANA IMPORT EXPORT SRL (CUI RO7180146)
Cod CPV
45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142.317,19 RON
Valoare atribuită
142.317,19 RON
Data publicării
02.07.2026 16:01
Termen limită
12.07.2026 17:00
Data finalizării
07.07.2026 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142.317,19 RON

din 142.317,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.