Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA STRAT DE LEGATURA A+B
- Număr anunț
- DA22843450
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.445,36 RON
- Valoare atribuită
- 5.445,36 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:15
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.445,36 RON
din 5.445,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro