Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere caini fara stapan pentru o perioada de maxim 18 zile

Număr anunț
DA22831784
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
ADĂPOST ANIMALE CORABIA SRL (CUI 34501685)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.250 RON
Valoare atribuită
20.250 RON
Data publicării
15.04.2019 12:30
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.250 RON

din 20.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.