Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii modificare usii norme ISU

Număr anunț
DA22832428
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
Furnizor / câștigător
IONAL DNI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38567828)
Cod CPV
75200000-8 · Prestari de servicii pentru comunitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969,59 RON
Valoare atribuită
969,59 RON
Data publicării
15.04.2019 12:56
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969,59 RON

din 969,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.