Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii schimbare usii norme ISU
- Număr anunț
- DA22832320
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
- Furnizor / câștigător
- IONAL DNI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38567828)
- Cod CPV
- 75200000-8 · Prestari de servicii pentru comunitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.390,05 RON
- Valoare atribuită
- 5.390,05 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:52
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.390,05 RON
din 5.390,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro