Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa de evidenta stampile - A4,Registru A4 - 200file, hartie alba 80gr, cusute, coperta din carton
- Număr anunț
- DA22838906
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IASI (CUI 4541572)
- Furnizor / câștigător
- PROFI PAPER SRL (CUI RO32294257)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236 RON
- Valoare atribuită
- 236 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 09:27
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
236 RON
din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro