Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curatare rezervor toner rezidual
- Număr anunț
- DA22852920
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- IRISTECH SRL (CUI RO26785225)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 10:46
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84 RON
din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro