Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHETE SECTIA KARATE
- Număr anunț
- DA22845289
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
- Cod CPV
- 03222100-4 · Fructe si fructe cu coaja tropicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281,92 RON
- Valoare atribuită
- 281,92 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 13:28
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
281,92 RON
din 281,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro