Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de proiectare Stud. de Teren +Exp Teh+S.F. strazi in local. cu Lung cuprinse intre 15-25km

Număr anunț
DA22849314
Autoritate contractantă
COMUNA ROZAVLEA (PRIMARIA ROZAVLEA MARAMURES) (CUI 3627862)
Furnizor / câștigător
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. (CUI RO25138697)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
16.04.2019 21:43
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.