Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ace seringa recoltare 18G , 1 1/2' (1,20x38mm-roz), 100buc, COMPRESE STERILE 10X10
- Număr anunț
- DA22826314
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169,60 RON
- Valoare finală
- 169,60 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 09:03
- Data finalizării
- 17.04.2019 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.