Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC HALOG. MET HPI-T 250W
- Număr anunț
- DA22843376
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31512100-9 · Becuri cu halogen, liniare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,40 RON
- Valoare atribuită
- 180,40 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:12
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180,40 RON
din 180,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro